Téměř vše od na první pohled viditelných a znatelných prvků, jako jsou područky, podhlavník, bederní opěrka a barvy jednotlivých prvků židle až po prvky detailní, jako prošití opěráku a sedáku, vyšití loga na opěrák židle a mnoho dalších. Fantazii se meze nekladou.

CO VŠE SI LZE U ŽIDLÍ LÖFFLER ZVOLIT?

Při sezení je dodatečná podpora nižší páteře vhodná především v bederní oblasti. Z tohoto důvodu k našim kancelářským židlím nabízíme nastavitelnou bederní opěrku a nastavitelné područky naopak uvolňují napětí v ramenech a krční oblasti.

Ergonomická výbava židle

LÖFFLER používá pouze vysoce kvalitní látky a kůže. Naše jednobarevné a vícebarevné vlněné látky nabízí široké spektrum barev a mnoho barevných kombinací. Použití několika barev společně s kvalitou látky dělá každou židli jedinečnou. Na základě zátěže na židli nabízíme naším zákazníkům také různé typy kůže ve spoustě barev.

U židlí LÖFFLER lze individuálně nastavit barvu boků, těla a švů potahu sedáku a opěrky židle. Mimo to lze také na židle LÖFFLER vyšít logo dle Vašeho návrhu.

BAREVNÉ VARIACE
Používáme několik druhů kvalitní viskoelastické pěny Používáme několik druhů kvalitní viskoelastické pěny
Možností je také pružinový sedák s taštičkoými pružinami Možností je také pružinový sedák s taštičkoými pružinami
A závěrem speciální anti-dekubitní sedák zabraňující vzniku proleženin A závěrem speciální anti-dekubitní sedák zabraňující vzniku proleženin