Příliš mnoho sedíme. To není nový poznatek. To je důsledek moderního životního stylu, přístupu k práci a bohužel také příčina mnoha problému se zády. Jako protipól k sezení hledáme různé způsoby, jak vyrovnat jeho negativní účinky. Obvykle v našem volném čase sportujeme, jezdíme na kole nebo chodíme pěšky. Je to ale dostatečné? Bohužel, dostatečné to není. Jestliže sedíme 8–10 hodin denně na židli v kanceláři, pak bychom měli změnit především způsob, kterým sedíme. 

PROČ ŽIDLE LÖFFLER

Technologie ERGO TOP® byla navržena v úzké spolupráci s Technickou univerzitou v Mnichově a byla poprvé použita v řadě židlí ERGO. Následně byla technologie ERGO TOP® použita ve všech otočných židlích LÖFFLER, které dnes představují hlavní oblast použití ERGO TOP® systému. Tato patentovaná technologie zajišťuje permanentním vyvažováním horizontálního a vertikálního těžiště těla aktivaci svalů během sezení (simuluje sezení na gymnastickém míči). Při sezení na židli s funkcí ERGO TOP® dochází k přizpůsobování polohy sedáku a tím k zajištění správného sezení. Základní vlastností je tedy aktivování zádových, břišních svalů a svalů kolem páteře.

ERGO TOP®

Když je pro Vás aktivně dynamické sezení novinkou, použijte funkci fixace ERGO TOP®. Vaše zádové svaly se musí “aktivnímu sezení” nejprve znovu naučit. Ze začátku doporučujeme častější využívání funkce fixace ERGO TOP® a následně vždy tak, aby nedocházelo k přetížení Vašeho svalstva. Jeho mírná bolest znamená tréninkový pokrok: ERGO TOP® časem zpevní Vaše záda natolik, že mírná bolest ustoupí a Vy si brzy vlastnictví své aktivně dynamické kancelářské židle budete užívat. Díky funkci fixace ERGO TOP® máte dvě židle v jednom. Můžete sedět jak na židli s aktivním sezením, tak na židli s pevným sedákem s možností využití dalších výjimečných vlastností židlí LÖFFLER.

FIXACE ERGO TOP®

Vytváříme kvalitu, používáme vysoce kvalitní materiály, špičkové dovednosti a pečlivost ve zpracování. Ve spolupráci se specializovanými regionálními dodavateli vytváříme produkty v nejvyšší kvalitě, navržené na míru Vašim potřebám. Pečlivě provádíme výběr všech použitých materiálů, ať je to kůže, látka či dřevo. Například potahové látky, které používáme na židlích v tomto katalogu získaly dle normy Martindale hodnotu 100.000 cyklů otěruvzdornosti. Díky tomu jsme schopni na tyto výběrové potahové látky poskytnout garanci v délce 10 let.

POUŽÍVANÉ MATERIÁLY

U židlí značky LÖFFLER tuto otázku řešit nemusíte. Každý kus židle je kompletně smontován a před vložením do krabice odzkoušen (žádný ztracený čas s montáží, žádné riziko chybějících součástek). Máte tak jistotu, že vždy dostanete 100% funkční výrobek, který můžete ihned začít používat.

Montáž a balení

Židle LÖFFLER jsou z 97 % recyklovatelné, což svědčí o dobrém a odpovědném využívání našich zdrojů. Nicméně toto pro nás není nejdůležitějším aspektem pro vytváření dlouhodobě udržitelných výrobků. Ještě podstatnější je pro nás vyrábět produkt, který je skutečně odolný a může být předáván z generace na generaci. Toho dosahujeme prostřednictvím naší mimořádné kvality.

MYSLÍME NA PŘÍRODU

K této ojedinělé záruce se nevztahuje žádný zvláštní poplatek, je zahrnuta v ceně výrobku. Tímto způsobem vyjadřujeme přesvědčení, že naše výrobky dosahují špičkových vlastností nejen v oblasti designu, ale také v oblasti kvality a přináší tak svým uživatelům dlouhodobou radost.

Každý model židle lze použít i ve vícesměnných provozech. Například v případě použití židle pro 24-hodinový provoz je záruka zkrácena na Nadstandardních 8 let, i to je jasný důkaz, že ručíme za kvalitu židlí LÖFFLER.

30 LET ZÁRUKA

V roce 1992 se Werner Löffler rozhodl založit firmu LÖFFLER. Společně s vědci z technické univerzity v Mnichově posléze vyvinul unikátní technologii ERGO TOP®, která je doposud využívána u všech otočných židlí LÖFFLER.

LÖFFLER záměrně vyrábí své produkty v Německu, z materiálů převážně od regionálních partnerů. Současně spolupracuje v rámci mezinárodní sítě výzkumu a designu. 

S nadšením, zvídavostí a profesionalitou se tým přibližně stovky zaměstnanců věnuje vytváření produktů a službám nejvyšší kvality. 

Made in Germany